KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12044436
nr 1204 4436
Rune Hagman
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, signerad, stadsmotiv, Italien. Olja på duk, 56x30
Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:07:44
12/9 17:37:10
100 kr
17/9 19:23:50